8 patikrinti būdai, kurie padės Jūsų vaikui pasikelti pažymius!

2022 m. sausio 26 d.

8 patikrinti būdai, kurie padės Jūsų vaikui pasikelti pažymius!
8 patikrinti būdai, kurie padės Jūsų vaikui pasikelti pažymius!
8 patikrinti būdai, kurie padės Jūsų vaikui pasikelti pažymius!
8 patikrinti būdai, kurie padės Jūsų vaikui pasikelti pažymius!
8 patikrinti būdai, kurie padės Jūsų vaikui pasikelti pažymius!

Nors mokytojai ir užima labai svarbią rolę vaikų švietime, tėvai išlieka pagrindiniai savo vaikų mokytojai.

 

Būdai, kurie padės Jūsų vaikui pasikelti pažymius

 

1. Išsiaiškinkite, kas vyksta 

Prasti pažymiai, kurie atsiranda lyg iš niekur, yra dažnas ženklas, jog vaikas ar paauglys turi emocinių sunkumų (galbūt mokykloje jis yra engiamas ar atstumiamas). Visa tai (ir daugiau) gali Jūsų vaikui kelti stresą, kuris trukdo susikaupti mokantis.

Skirkite laiko susėsti su savo vaiku ir pakalbėti apie jo jausmus ir emocijas. Sužinokite, kaip galite jam padėti spręsti kylančias problemas.

 

2. Peržiūrėkite namų darbus kartu 

Tai gali būti sunku ir atimti daug laiko, bet turėtų padėti suprasti esmines problemines vietas, į kurias Jūsų vaikui reikia atkreipti dėmesį norint pagerinti pažymius.

Susėskite ir pakalbėkite apie tai, kas Jūsų vaikui kelia problemų ir kur jis daro klaidų. Taip galite rasti būdų suteikti pagalbą. Sprendimas gali būti tiek papildomų užduočių darymas, tiek virtualūs pratimai ar korepetitoriaus pagalba.

 

3. Bendraukite su savo vaiko mokytojais

Klasėje su savo vaiku kartu nesedėsite, tačiau apie tai, kas vyksta pamokose, daug gali papasakoti mokytojai. Svarbiausia nesiginčyti su mokytojais bei neginti savo vaiko intelekto ar gebėjimų.

Atviras ir nuoširdus pokalbis yra būtinas tarp visų, kurie yra vaiko akademinio pasaulio dalis.

Štai keli klausimai, kurių galite paklausti savo vaiko mokytojų:

 • – Kaip jaučiasi mano vaikas?

 • – Ar jis pritampa prie klasės draugų?

 • – Papasakokite situacijas, kurios kelia Jums nerimą?

 • – Kaip galiu padėti savo vaikui namie, kad jis mokytųsi efektyviau?

Pradėsite suprasti, kas vyksta klasėje, išgirdę tai iš mokytojų lūpų.

 

4. Paverskite mokymąsi smagesniu

Namų darbai niekada neprilygs kompiuteriniams žaidimams, bet net jei Jūsų vaikas nekenčia mokyklos, yra būdų paversti mokymąsi ne tokiu nuobodžiu ir varginančiu. Štai kelios idėjos:

 • – Išbandykite naujus mokymosi būdus, pavyzdžiui, įtraukiančias virtualias pamokas, kurios vedamos aiškiai ir su humoru. Digiklasė yra virtuali mokymo platforma, kuri siūlo kaip tik tai. 

 • – Paskatinkite savo vaiką apdovanoti save trumpomis pertraukomis be jokių ekranų po įtemptos mokymosi sesijos.

 • – Paverskite namų darbus žaidimu. Galvosūkiai, kortelės su klausimais bei viktorinos yra puikūs būdai tai padaryti.

 

Digiklase.lt

Silvestras ir Eimantas. Digiklase.lt įkūrėjai

 

5. Padėkite sukurti gerus mokymosi įpročius

Deja, mokyklos retai pabrėžia mokymosi įpročių svarbą ar padeda kurti naudingus mokymosi įpročius. Svarbu mokyti įvairių naudingų mokymosi metodų, tokių kaip laiko planavimas, darbo organizavimas ir prioretizavimas – tai gali padėti ne tik pagerinti pažymius, bet ir pasiekti sėkmę vėlesniuose gyvenimo etapuose.

 

6. Pasamdykite korepetitorių

Jei Jūsų vaikui reikia papildomos pagalbos, pasvarstykite apie korepetitoriaus samdymą. Tik nepamirškite, kokia svarbi yra gera paieška – daug studentų apsimeta, kad yra puikūs korepetitoriai, nors iki to jiems dar toli.

Digiklasė ypatinga tuo, jog mes patys kruopščiai išrenkame visus savo mokytojus, kurie yra pasižymėję ne tik apdovanojimais akademinėje srityje, bet ir jaunatviška meile savo darbui.

Skirkite marias laiko rasti geriausią mokytoją savo vaikui arba išbandykite mūsų pamokas nemokamai bei pamatykite mūsų mokytojus. Jie pasidalins žiniomis apie efektyvius mokymosi metodus (kaip pasakojimų naudojimas bei akronimai detalėms įsiminti).

 

7. Mąstykite pozityviai ir venkite spaudimo

Pasistenkite pernelyg nespausti savo vaiko. Nieko blogo būti besirūpinančiu, besidominčiu tėveliu, bet neskatinkite savo vaiko varžytis su savo klasės draugais dėl geriausių pažymių.

Prastų rezultatų kritikavimas gali nuvesti tik streso, dėl kurio vaikui gali tik dar prasčiau sektis mokykloje, link. Pagirkite jį už sunkų darbą. Jūsų vaikas turi žinoti, kad tikite jo gebėjimais. Jei manote, kad jis stengiasi daugiausiai, kiek gali, pagirkite ir paskatinkite jį.

 

8. Raskite pagalbos

Galbūt negalite padėti savo vaikui ties visais mokomaisiais dalykais, o gal tam trūksta laiko dėl užimtumo. Tokiais atvejais geriausia ieškoti profesionalios pagalbos iš kvalifikaciją turinčių mokytojų – tokių, kokius siūlo Digiklasė.

Tai virtuali popamokinio mokymosi platforma, kurioje kieti, pripažinti, jauni mokytojai moko Jūsų vaiką linksmai ir jis jaučiasi proceso dalimi. Mūsų mokiniai negali sulaukti pamokų, o tai yra geriausias įvertinimas, kokio tik gali norėti mokytojas!

 

matematika

Interaktyvi grupinė online pamoka su uždaviniais

 

O dabar trumpai

Žinome, kad nėra lengva matyti savo vaiką gaunant prastus pažymius. Bet vietoj kabinėjimosi, pykčio ar kitų demotyvuojančių pokalbių pabandykite pasinaudoti straipsnyje paminėtais patarimais. Jūsų vaikui seksis geriau, jis įgis reikalingų įgūdžių, kurie dažnai svarbesni už bet kokį pažymį.

Jei norite pažiūrėti, kaip veikia šie pasiūlymai, galite leisti savo vaikui lankyti Digiklasės pamokas, kuriose mokymasis kelia geras emocijas. Čia galite rasti geriausius šalies mokytojus vienoje vietoje!

 
Kadangi jau susipažinai su virtualaus mokymo privalumais, pasirinkimas greičiausiai atrodo aiškus.

Digiklasė siūlo:

 1. 1. Geriausias kainas rinkoje.

 2. 2. Kembridžo alumnus.

 3. 3. Palaikančią bendruomenę bei, kas svarbiausia.

 4. 4. Mokytojus, kurie gali įkvėpti Jūsų vaiką mokytis.

Nežinai, nuo ko pradėti?

Leisk tau padėti! Atlik vos kelias minutes trunkantį testą, o mes padėsime tau išsirinkti, ką mokytis atliepiant visus tavo poreikius.

Susikurk mokymosi planą:

Nežinai, nuo ko pradėti?

Leisk tau padėti! Atlik vos kelias minutes trunkantį testą, o mes padėsime tau išsirinkti, ką mokytis atliepiant visus tavo poreikius.

Susikurk mokymosi planą: